Tužinský Alois (1907)
V březovém háji, signováno vpravo dole Al. Tužinský, olej/plátno, 49,5 x 69,5 cm, rám (Šm)
23.09.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 9.500,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Tužinský Alois (1907)
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |